Серпневська селищна рада
Тарутинський район, Одеська область

Вітання від селищного голови з нагоди Дня місцевого самоврядування!!!!

 

Шановні серпневціпрацівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

   Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання міст та селищних громад.   

    Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.  

  Висловлюю  вдячність депутатам місцевої ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм і відповідальність. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

   Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

  Сердечно бажаю усім, хто працює на благо серпневської громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

 З повагою, селищний голова Добровольський В.Є

« повернутися до списку новин