Серпневська селищна рада
Тарутинський район, Одеська область

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та воїнів АТО.

 

З нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення Радянських військ з Афганістану в серпневському Будинку культури 14 лютого відбувся концерт під назвою: «А пам'ять серце береже». На захід були запрошені воїни-інтернаціоналісти, які пройшли через афганську війну та воїни АТО.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто не повернувся з поля бою. Але життя триває, і в знак цього день ознаменувався святковим концертом. Свої кращі виступи воїнам-афганцям та воїнам АТО подарували серпневські таланти.

Після концертної частини воїнів запросили за стіл, де селищним головою Добровольським Володимиром Євгенійовичем були вручені  запрошеним невеликі подарунки. Свято пройшло в дружній атмосфері, було дуже багато спогадів.

Щорічно ми віддаємо глибоку шану солдатам та офіцерам, рядовим і генералам, службовцям, яким судилося пройти нелегкий бойовий шлях у гарячих точках і які продемонстрували вірність присязі, вони є яскравим прикладом реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини та свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Вони як ніхто знають справжню ціну війни і миру, вміють дорожити миром, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Саме цей досвід та бойові традиції стали у нагоді коли потрібно було стати на захист України воїнам АТО.

Для Українського народу, воїнів Збройних Сил України духовні цінності учасників бойових дій, їхній досвід мають величезне значення.  

Серпневська селищна рада бажає всім, хто пройшов вогняне горнило бойових дій, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів та добробуту в родинах!

 

« повернутися до списку новин