Серпневська селищна рада
Тарутинський район, Одеська область

Вітаємо всіх дошкільних працівників дитячого садка «Ромашка» з днем вихователя!!!

 

    Щиро вітаємо усіх працівників дошкільного закладу «Ромашка» – керівництво, вихователів, помічників вихователя, музичного керівника, медичну сестру, кухара, прачку з професійним святом. Коли батьки знаходяться на роботі, про їх малюків з ранку до вечора піклуються досвідчені вихователі, а годують невтомні руки нянь. Саме Ви виховуєте нашу малечу, навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте дітей до вступу до школи.

      Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашого селища і рідного краю.

     Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями Ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують. Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця. Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі серпневці пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

     Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя!

    Бажаємо Вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!  

 

 

« повернутися до списку новин