Серпневська селищна рада
Тарутинський район, Одеська область

З квітня «доступні ліки» можна буде отримати за електронним рецептом.

 

Новини Уряду: З квітня «доступні ліки» можна буде отримати за електронним рецептом

В Україні запроваджується новий механізм отримання «доступних ліків» — за електронним рецептом. Вже з квітня лікарі будуть виписувати лише е-рецепти, які дозволять пацієнтам отримувати потрібні їм препарати в будь-якій аптеці, що увійшла до урядової програми. А головне — незалежно від міста чи селища, де було виписано рецепт.

Для цього необхідно звернутись до свого сімейного лікаря чи терапевта, який випише е-рецепт на необхідний препарат. На ваш мобільний телефон надійде повідомлення з кодом рецепту або його роздрукує лікар. Далі слід завітати до аптеки, що бере участь у програмі і має наліпку «Доступні ліки», назвати аптекарю код рецепту та отримати препарат безкоштовно або з незначною доплатою.

Нагадаємо, програма «Доступні ліки» запроваджена Урядом у квітні 2017 року. На даний час за цією програмою можна отримати 258 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, 64 з них є безкоштовними. Держава відшкодувала вартість ліків вже за понад 33 мільйонами рецептів і перерахувала аптечним закладам більше 1,7 мільярдів гривень.

« повернутися до списку новин