Серпневська селищна рада
Тарутинський район, Одеська область

5, 6 та 11 березня 2019 року будуть проведені медичні огляди населення Тарутинського району у рамках проекту «Мобільна поліклініка».

 

За ініціативою голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова в Одеській області працює «Мобільна поліклініка». Це проект, покликаний забезпечити рівний доступ селян Одещини до якісної медицини. “Мобільна поліклініка”   діє в рамках реформи сільської медицини, старт якій дав Президент Петро Порошенко.

В Тарутинському районі бригада лікарів-спеціалістів мобільної консультативно-діагностичної поліклініки буде здійснювати прийом громадян 5,6 та 11 березня 2019 року: 

5 березня в смт.Тарутине, 6 березня в смт.Бородіно та 11 березня - в смт.Березине. 

Основна мета роботи «мобільної поліклініки» - додаткове обстеження пацієнтів та виявлення патологій на ранній стадії з подальшим направленням на дообстеження та лікування у вузькоспеціалізованих лікарів. Діагностика безкоштовна, гарантована державним пакетом, здійснюється при направлені сімейного лікаря. Прийом проводять вузькі спеціалісти – кардіолог, офтальмолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, спеціаліст ультразвукової діагностики та мамолог. Також буде проводитися прийом дітей дитячим стоматологом, дитячим хірургом та дерматологом.

 

КП "Тарутинський РЦПМСД"

« повернутися до списку новин