Серпневська селищна рада
Тарутинський район, Одеська область

Семінар-практикум з уповноваженими особами сільських та селищних рад району.

 

18 січня 2019 року в райдержадміністрації відбувся семінар-практикум з уповноваженими особи сільських та селищних рад району.

На семінарі заслухані питання: «Особливості надання матеріальної допомоги деяким категоріям громадян», «Про внесення змін до постанови КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» з 01.01.2019 року. Надання пільг та субсидій у грошовій формі», «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2018 р. № 1751. Порядок оформлення допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною», «Ознайомлення з постановою КМУ від 30 травня 2018 року № 427 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства». Порядок відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

По даним питанням виступили: начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УСЗН Тарутинської РДА тасмасис О.Д. та начальник відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН Тарутинської РДА Дудіна Л.А.

Семінар-практикум пройшов у плідній, конструктивній обстановці.

« повернутися до списку новин