Серпневська селищна рада
Тарутинський район, Одеська область

В НВК "ЗОШ I-III ступенів" смт Серпневе відбувся виїзний районний семінар для вчителів англійської мови.

 

   

   Сьогодні в НВК смт Серпневе ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся виїзний районний семінар для вчителів англійської мови, який провела вчитель англійської мови Жосан Віра Михайлівна.

   Після привітної зустрічі гостей семінару, вчителям англійської мови закладів загальної середньої освіти району було запропоновано презентацію досвіду роботи вчителя Жосан В. М..

    Гості семінару із самого початку стали активними учасниками заходу взявши активну участь у цікавому майстер-класі за темою «Інтерактивне навчання як засіб розвитку творчості учнів», який організувала Жосан В. М. Всі запрошені активно включилися в роботу: творчо працювали в групах, виконували відповідні функції в рольових іграх та ситуаціях. Віра Михайлівна залучала вчителів до розв’язання певних творчих завдань, які розвивають мовленнєві навички, творче мислення, навіюють впевненість та роблять уроки цікавими та результативними.  

   Також Жосан В. М. провела виховний захід «Англійський скрізь» у вигляді брейн-рингу, який дуже сподобався учасникам семінару.

    Учасники семінару переконалися в тому, що сьогодні вчителі повинні шукати нові шляхи у викладанні англійської мови, для того щоб створювати умови для підвищення професійної компетентності та забезпечення їх готовності працювати із учнями у якісному освітньому середовищі.

   Гості семінару вдячні вчителю англійської мови, адміністрації школи та працівникам школи за організацію семінару та плідну співпрацю. В ході семінару було висловлено побажання, щоб подібні зустрічі стали регулярними.

   Під кінець семінарських занять Жосан В. М. на згадку про зустріч всім учасникам семінару подарувала цікаві сувеніри, які були виготовлені власними руками.

 

      

   

« повернутися до списку новин